Style Guide


WordPress – це така програма, що допомагає в управлінні змістом сайту (CMS ), яка встановлюється на хостинг і є ядром вашого сайту, нехай це блог, сайт-візитка чи магазин. Дана система дозволяє контролювати більшість аспектів, писати статті, створювати рубрики чи товари, збирати статистику та відправляти дані форм, що заповнюють ваші відвідувачі.

Також вона відповідає за естетичну частину, за те, як виглядає ваш сайт. Для цього використовуються спеціальні шаблони для WordPress, саме від шаблону залежить, як саме виглядає ваш сайт. Майже половина усіх сайтів в світі побудовані на WordPress, тому гарний хостинг для WordPress – це обов’язкове доповнення до сайту, що зніме головний біль з вебмайстра та власника.

Для максимального задоволення потреб в послугах хостингу була розроблена концепція “Хостинг – це просто”. Суть концепції полягає в тому, що усі питання, які потрібно вирішувати вебмайстру по роботі з хостингом – можна вирішити максимально просто, або ще простіше, переклавши їх на дружню техпідтримку. Отже, якщо треба замовити хостинг для WordPress, просто обирайте відповідний за ціною та ресурсами тариф на цій сторінці , тисніть під обраним тарифом кнопку “Замовити” і вже за кілька хвилин ваш сайт буде онлайн!